O nás

O nás

Vznik REDCOCK bistra najlepšie opíše príbeh rodinnej diskusie medzi otcom a synom.
Otec/majiteľ, ktorý pracoval v gastre už od čias povinnej vojenskej služby za socializmu, sa rozhodol o kompletnú prerábku predošlej reštaurácie Giuliano. S novým a moderným dizajnom prišiel čas na zmenu názvu a začať „od znovu“. Majiteľovi sa už počiatku pozdávali názvy s maďarským pôvodom.. niečo ako csárda, alebo niečo „z dvora“ . Avšak otvoriť „csárdu“ v hlavnom meste mu neprišlo zrovna lákavé a s trochou fantázie požiadal o pomoc Google prekladač, kde preložil do angličtiny názov červený kohút, teda red cock.

Keď s týmto nápadom a kopou nadšenia prišiel za synom, syn bol zaskočený – hoci pozitívne. Avšak, po chvíľke smiechu mu syn vysvetlil, že preklad je správny ale to slovné spojenie sa používa v iných prípadoch. Majiteľ váhal ešte deň, ale v závere sa rodina spolu so zamestnancami zhodli, že názov REDCOCK je tá najlepšia možnosť.

Dnes si v REDCOCK bistre môžete vychutnať pizzu pripravovanú na dreve, výborné ľahké cestoviny, riadne kalorické burgre s kombináciou craftového piva General.

A nielen to.
Organizujeme narodeninové oslavy, súkromné podnikové večierky, vianočné večierky a hody, degustácie, rôzne oslavy.
Vieme pripraviť jedlo aj mimo jedálneho lístku podľa želania. 
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

o nás redcock

galéria

priestory

narodeninové oslavy / svadobné hostiny / súkromné hostiny

jedlo / burger / torty / pivo / stripsy